פלוק/פלקס ופלקס דיגיטלי בחיתוך צורני

פלוקים ופלקסים הם סוג ההדפסה הכי איכותית כיום בשוק ההדפסות ומאפשרת הדפסה על בדים כהים ובהירים שיטה זו עדיפה על דפוס משי במתן מענה להדפסה על כמות קטנה של חולצות עם גרפיקה משתנה מכיוון ואין צורך בהכנת גלופה לכל חולצה/צבע.

פלקס ופלוק הינם גלילי ויניל המגיעים בגליל בצבע אחד הנחתך במכונת חיתוך, מבוצע קילוף החומר המיותר ולאחר מכן הדבקה בלחץ וחום במכבש לחולצה. 

פלקס דיגיטלי בחיתוך צורני מאפשר להשתמש בגליל פלקס לבן ולהדפיס עליו מספר צבעים, לאחר מכן אפשר לחתוך את הגליל בצורה הרצויה ולהעבירו בלחץ וחום לחולצה

עיקרי השימוש בשיטת הדפסה זו: חולצות ספורט עם מספר ושם מתחלף מאחורה, סמלי כיס צבעוניים לדוגמא של בתי ספר שאינם בצבע אחד. חולצות מודפסות בכמויות קטנות 1-10 חולצות על צבע חולצה שאינו לבן.

הייחודיות של פלוק ופלקס הינה שההדפס לא יורד מהחולצות ושומר על איכותו וצבעו לאורך זמן רב יותר מכל שיטות ההדפסה האחרות.

פלוטר חותך מדפיס

פלקס ופלוק הינם גלילי ויניל (חומר מיוחד מאוד גמיש) במגוון צבעים, מכונה בשם פלוטר חיתוך חותכת את הגלילים הללו לפי הוראות אותם היא מקבלת מהמחשב , לאחר מכן מקלפים את השאריות ונוצרת שבלונה אותה מעבירים לבגד בחום של 175 מעלות הדפסה זו נחשבת הכי איכותית שקיימת.

מכיוון ואלו גלילים המגיעים בצבע מסויים, אין חשש לדהיית הצבע או מריחתו מכיוון ואין זהו דיו אלה חומר, החשש היחידי הוא התקלפות או ירידה של החומר בכביסה, היצרן וגם אנחנו מתחייבים לעמידות בכביסה עד 60 מעלות.

כאשר רוצים צבע אחד, או שתי צבעים בהדפסה הכי איכותית ובולטת שקיימת בשוק, שיטה זו מתאימה לכמויות יחסית קטנה של חולצות, עד 40 חולצות.

מכיוון וחומרי הגלם יקרים ותהליך ההכנה מורכב הרבה יותר כמעט מכל שיטות ההדפסה האחרות זוהי שיטה יקרה יחסית לשאר שיטות ההדפסה ולכן היא מתאימה לכמות קטנה של חולצות עם גרפיקות משתנות. לדוגמא חולצות לקבוצות כדורגל.

הדפסה על חולצה בפלקס או בפלוק מתאימה ל- 2-3 צבעים, מעבר ל2-3 צבעים וללא הגבלה כלל  יש צורך בפלוטר חותך מדפיס היתרון הגדול בפלקס ופלוק הוא שהם יכולים לתת אפשרות ללקוח להדפיס צבעים מיוחדים כגון: זהב, נחושת, כסף, נצנצים בכל מיני צבעים, צבעים זוהרים (פלואורסנט) מנומרים, מנוקדים ועוד אלו צבעים שהפלוטר חותך מדפיס אינו יכול להדפיס!

5 דרכים ליצור איתנו

gmail

pmigvan@gmail.com

לחץ ושלח לנו מייל אנו מגיבים עד שעה לכל מייל נכנס

ואטסאפ לוגו

054-4567179

לחץ ושלח לנו וואטסאפ אנו מגיבים עד רבע שעה לכל הודעה נכנסת

וואטסאפ

054-4567179

התקשר אלינו בשעות הפעילות שלנו למענה/הצעת מחיר מיידית

וואטסאפ

09-7675007

התקשר אלינו בשעות הפעילות שלנו למענה/הצעת מחיר מיידית

הדפסה על ראשי מיטה לחברת עמינח
הדפסה על ראשי מיטה לחברת עמינח בפלקס
הדפסה על בגדי תינוקות בפלקס נצנצים
הדפסה על מצעים בפלקס זהב
חוטינים ותחתונים למסיבות רווקות
הדפסה למסיבות רווקות
חולצות פוטבול להוקס כפר סבא
חולצות פוטבול להוקס כפר סבא
מצעים הצד שלו הצד שלה עם הדפסת פלקס
מצעים הצד שלו הצד שלה עם הדפסת פלקס

עבור לגלרית החולצות שלנו

מגוון עצום של טקסטיל וביגוד לבחירתכם בגלרית החולצות שלנו

הערך המוסף

סקיצה הכוללת עריכה גרפית לפני הדפסה, שינוי הסקיצה לבקשת הלקוח.
מגוון פרינט - ערך מוסף
תפירה אישית של גזרה וצבעים בהזמנות גדולות
מחירים אטרקטיביים
המחירים הכי טובים לכמויות גדולות
מבחר סוגי חולצות
איכות החולצה תלויה בגרם הכותנה ממנה החולצה מורכבת דבר המשפיע על עמידותה לאורך זמן אצלנו תוכל לבחור בין איכויות שונות של חולצות
גלופה דפוס משי
אנו מקפידים להעביר צבע על החולצה פעמיים, בכדי ליצור שכבת צבע עבה ואטומה, דבר המשפיע גם על עמידות החולצה בכביסה