FAQ

אתם שאלתם- אנחנו ענינו

כל השאלות הנפוצות שהגיעו אלינו

סובלימציה- שיטת הדפסה

מכיוון והדיו נכנס לסיבי הבגד, השיטה הזו נחשבת לשיטה העמידה ביותר מכל השיטות לאורך כל חיי הבד.

כאשר רוצים להדפיס על חולצות דריי פיט לבנות, או חולצות פוליאסטר ולייקרה, בעצם כל משפחת הפוליאסטר מתאימות לשיטה זו ואף מומלץ להשתמש בשיטה זו בבדי פוליאסטר.

מבחינת עלויות ההדפסה, זוהי השיטה הזולה ביותר מכיוון ועלותה למדפיס הינה הזולה ביותר.

אפשרי לשלב כמה צבעים שרוצים ללא הגבלה, כמובן שרק על בד בצבע לבן.

שיטת הדפסה זו מתאימה גם לכמויות גדולות וגם לקטנות, לרוב משתמשים בשיטה זו להדפסה על חולצות דריי פיט לבנות מכיוון וחולצות אלו עשויות בד פוליאסטר המתאים להדפסה בשיטה זו.

פלקס- שיטת הדפסה

מכיוון ואלו גלילים המגיעים בצבע מסויים, אין חשש לדהיית הצבע או מריחתו מכיוון ואין זהו דיו אלה חומר, החשש היחידי הוא התקלפות או ירידה של החומר בכביסה, היצרן וגם אנחנו מתחייבים לעמידות בכביסה עד 60 מעלות.

כאשר רוצים צבע אחד או שני צבעים בהדפסה הכי איכותית ובולטת שקיימת בשוק. שיטה זו מתאימה לכמות יחסית קטנה של חולצות, עד 40 חולצות.

מכיוון וחומרי הגלם יקרים ותהליך ההכנה מורכב הרבה יותר כמעט מכל שיטות ההדפסה האחרות, זוהי שיטה יקרה יחסית לשאר שיטות ההדפסה ולכן היא מתאימה לכמות קטנה של חולצות עם גרפיקות משתנות. לדוגמה חולצות לקבוצות כדורגל.

הדפסה על חולצה בפלקס מתאימה ל- 2-3 צבעים, מעבר ל2-3 צבעים וללא הגבלה כלל יש צורך בפלוטר חותך מדפיס. היתרון הגדול בפלקס הוא שהם יכולים לתת אפשרות ללקוח להדפיס צבעים מיוחדים כגון: זהב, נחושת, כסף, נצנצים בכל מיני צבעים, צבעים זוהרים (פלואורסנט) מנומרים, מנוקדים ועוד. אלו צבעים שהפלוטר חותך מדפיס אינו יכול להדפיס.

דפוס משי- שיטת הדפסה

גלופה היא רשת פוליאסטר שמורחים עליה חומר צילום (אמולסיה) ועל החומר מקרינים את ההדפסה. לאחר מכן שוטפים את הגלופה ונוצרים חורים היכן שהוקרנה התמונה. דרך חורים אלו עובר הצבע לחולצה. למה הלקוח משלם על גלופה? מכיוון והכנת גלופה הינו תהליך שלוקח זמן עבודה ודיוק.

דפוס משי עמיד בכביסה של עד 30-40 מעלות ללא שימוש במייבש. הדהייה של הצבע המודפס על החולצה תלוי ישירות באיכות הצבע וכמות המדלל שהמדפיס משתמש להפקת החולצות. במינונים נכונים דפוס משי עמיד לאורך שנים רבות.

דפוס משי הינה השיטה העתיקה ביותר להדפסת חולצות, אך לא מתאימה לכמויות קטנות או להדפסה משתנה מכיוון ולכל גרפיקה יש צורך בהפקת גלופה. דפוס משי מתאים להדפסה זהה עם מספר צבעים נמוך ולכמות גדולה של חולצות לדוגמה: חולצות סיום קורס בצבא, חולצות בית ספר, חולצות למרוץ, חולצות לעסקים ותנועות נוער. במקרים מיוחדים בהם יש צורך להפיק כמות גדולה מאוד של חולצות עם מספר צבעים רב – יש להשתמש בדפוס משי אוטומטי.

מבחינת עלות ההדפסה, שיטה זו היא הזולה מבין כל שיטות ההדפסה, הן למדפיס והן ללקוח. כמובן שככל שהכמות גדולה יותר המחיר יורד. התשלום עבור גלופה הינו לכמות של עד 50 חולצות לגרפיקה בודדת, במידה והלקוח מזמין מעבר ל50 חולצות, התשלום מתבטל.

שיטת הדפסה זו בנויה לכמויות גדולות של מעבר ל100 חולצות. הפקת חולצה בודדת בדפוס משי, כאשר כל התהליך הקודם נעשה כבר, לוקחת מספר שניות בודדות ולכן כאשר מדפיסים כמויות גדולות משתמשים בשיטה זו בלבד. לרוב הפקת כמות של 50 חולצות אורכת כשעה אחת.

שילוב צבעים בדפוס משי לא מומלץ לכמויות קטנות של עד 50 חולצות. המחיר לצבע אחד בהדפסה יהיה תמיד הרבה יותר זול. כאשר רוצים לשלב מספר צבעים יש לרכוש כמות גדולה של חולצות (מעל 100 לפחות).

שיטת דפוס משי מתאימה לכמויות גדולות של חולצות החל מ30 חולצות ומעלה. בדרך כלל משתמשים בשיטה זו לטיולים שנתיים, סיום קורס/טירונות בצבא, תנועות נוער, הדפסה לכמות עובדים גדולה בעסק, מרוץ רב משתתפים, ארגוני אוהדים, מעצבי אופנה וכו'.

הדפסה דיגיטלית- שיטת הדפסה

לרוב החולצות יהיו עמידות ל5 – 10 כביסות בחום 30 מעלות וללא שימוש במייבש, לאחר מספר כביסות זה לרוב ההדפס יתחיל לדהות.

שיטת הדפסה של טרנספר – הדפסה דיגיטלית היא שיטת הדפסה המיועדת לרוב לחולצות לאירועים, חתונות, אירועים משפחתיים ואירועים שלהם החולצות נועדו ולא מעבר לכך. השיטה מתאימה לבד לבן בלבד מכותנה.

מכיוון ומדפיסים על בד לבן בלבד, ועל כותנה בלבד, אין הגבלת צבעים ניתן להדפיס כמה צבעים שרוצים בכל גוון, אך לא ניתן להדפיס בצבעים מיוחדים, כגון נצנצים, או זהב או כסף.

הדפסה ישירה- שיטת הדפסה

ההדפסה עמידה בכביסה של 40-50 מעלות ללא שימוש במייבש. ההדפסה איכותית ולא תתקלף או תדהה לאורך זמן.

הדפסה ישירה היא הדפסה מאוד איכותית. היא נועדה לאנשים שמוכנים להשקיע מעט יותר כסף אך לקבל את התוצאה הטובה ביותר על החולצה שלהם. יכולה להתאים לכל אירוע ומאורע, אך שוב, מדובר בהדפסה היקרה ביותר מבין השיטות האחרות.

ניתן לשלב כל צבע שרוצים וכמה צבעים שרוצים. ההדפסה יכולה אפילו להפיק צבע לבן.

יכולה להתאים לכל סיבה ומצב. באילו מצבים כן יכולה להיות בעיה? כאשר רוצים להפיק כמות מאוד גדולה של חולצות החל מ200 חולצות ומעלה, השיטה הזו מעט יותר מסובכת לביצוע עקב זמן הכנה ארוך מהרגיל לעומת דפוס משי לצורך הדוגמה.

חולצות בהזמנה אישית

השלב הראשון בהזמנת חולצות מתחיל בבחירת החולצות והבד המתאים.
השלב השני הוא בחירת העיצוב שלכם, אם יש לכם עיצוב תוכלו לשלוח לנו אותו ולקבל הצעת מחיר, או לחלופין לבקש מאיתנו לעצב עבורכם.

לאחר שבחרנו את העיצוב ואת סוג הבד או סוג החולצה ניתן לקבל מאיתנו הצעת מחיר בטלפון/וואטסאפ/אימייל.

המחיר של ההדפסה + החולצות מאוד משתנה ותלוי ב4 גורמים:
1. מה סוג הבד שעליו תרצו להדפיס, מה צבע הבד ואיזו שיטת הדפסה צריך להשתמש.
2. כמה יחידות אתם רוצה להזמין
3. כמה הדפסות תרצו לבצע על הבד, מה הגודל שלהם וכמה צידי הדפסה
4. כמה צבעים מכילה ההדפסה שלכם

ניתן לשלם עבור הזמנות בכרטיס אשראי/ביט/פייבוקס/דרך האתר/פייפאל/העברה בנקאית/מזומן בחנות שלנו בכפר סבא בויצמן 87.

את ההזמנות ניתן לאסוף מחנות המפעל שלנו בכפר סבא ברחוב ויצמן 87, או לחלופין לבצע משלוח עד הבית עם שליח לכל רחבי הארץ, בהזמנות מעל 1000 ש״ח המשלוח עלינו 🙂

WhatsApp מענה מיידי בוואטסאפ